Ana sayfa » Hakkımızda

1993 ten beri, Shanghai biz İthalat & İhracat A.Ş. dünya çapında müşterileri için çok çeşitli şekillendirme makineleri tedariğine sürekli olarak odaklanmıştır. İşimizin hızlı gelişmesinden dolayı, İran'da kağıt üretim hattı kurulmuştur, Peru'd makine galerisi şirketi ve Cezayir'de acenta distribütörümüz vardır. Ürünlerimiz aşağıdaki kategorilere bölünmektedir:

Plastik şekillendirme makineleri (Plastik Konteynır Üretim hattız, Plastik Çanta Üretim Hattı, ve Otomatik Dokuma Çanta Yapım Makinesi);
Kağıt İşleme Makineleri (Kağıt Konteynır Üretimi Hattı ve Kağıt Çanta Yağım Makinesi);
Metal Şekillendirme Makinesi (Sıcak Odak Kalıplama Makinesi ve Soğuk Oda Kalıplama Makinesi).

Güçlü teknolojik destek ve yüksek kalite ve güvenirlilik dolayısıyla şekillendirme makinelerimiz dünya çapındaki müşterilerimiz tarafından yaygın bir şekilde çeşitli atılabilir bardaklar, kağıt tabaklar, kek tepsileri, kartonlar, kağıt çantalar, plastik bardaklar, plastik tabaklar, plastik kutular, plastik çantalar, dokuma çantalar…vs gibi günlük tüketim konteynırları üretiminde kullanılmaktadır. Bu ürünler mukavva, plastik, aluminyum alaşım, çinko alaşım dahil bir kaç isim bir çok çeşitli malzemelerden şekillendirilmektedir.

Profesyonel bir şekillendirme makinesi tedarikçisi olarak, biz kalite kontrole ve kişiselleştirilmiş müşteri servisine büyük bir ilgi göstermektedir. Yüksek kalite güvenceli ürünlerimiz Orta Doğu, Güney Amerika ve Afrika dahil pazarda popülerdir. Müşterilerimiz ISO9001-200 testlerinden geçmiş ve CE sertifikasını elde etmiş olan ürünlerimizi güvenli bir şekilde kullanmaktadırlar. Aynı zamanda isteğe göre OEM hizmetide sunmaktayız.
Hedeflerimiz kalite, saygılı servis ve müşteri memnuniyetidir. Misyonumuz müşterilerimize en iyi ürünlerimizi en rekabetçi fiyatlarda sunmaktır. Herhangi bir şekillendirme makinesine ihtiyacınız olması durumunda lütfen bizim ile irtibat kurmaktan çekinmeyiniz. Sizin ile iş yapmak için beklemekteyiz!