Ana sayfa » Ürünler » Kağıt Konteynır Üretim Hattı » Yüksek Hız Çift PE Kaplamalı Kağıt Bardak Şekillendirme Makinesi

Yüksek Hız Çift PE Kaplamalı Kağıt Bardak Şekillendirme Makinesi

Yüksek Hız Çift PE Kaplamalı Kağıt Bardak Şekillendirme Makinesi

36 Yüksek Hız Çift PE Kaplamalı Kağıt Bardak Şekillendirme Makinesi

Özellikler
1 36 Çin'de ilk yüksek hızlı makinedir. Güncel olarak, bu yüksek hız çift PE kaplamalı kağıt şekillendirme makinesinden adi kalite ve istikrarsızlığı olan kopyalarından pazarda bir çok adet bulunmaktadır.
2 Bu yüksek sınıf kağıt bardak/kase şekillendirme makinesi onun yüksek verimlilikliği ve kararlılığı ile Avrupa ve Amerika pazarı için tasarlanmıştır.
3 Bu Kağıt İşleme Makineleri onun yüksek verimlilik ve kararlılık ile çalışmasını sağlamak için üst düzey marka ana parçalar ve kontrol sistemi ile donatılmıştır.
4 PLC kontrol sistemi ve LCD arayüzeyi kullanıcılar için çalıştırmayı daha kolay kılar.

ANA ÖZELLİKLER

Kaynatma modu Kaynamayı eritmek için havayı ısıtma (Tekli PE kaplama kağıdı ve çift PE kaplama kağıdı)
Ürün şekillendirme spekti 6-36 OZ
Bardak ağzının boyut aralığı ¢55mm-150mm
Bardak altının çap aralığı ¢40mm-140mm
Ürün şekillendirme yüksekliği 45mm-140mm
En yüksek şekillendirme hızı 80/dak
Hava sıkıştırma 0.5Mpa
Orijinal kağıt spekti 150-350g/m2 (tek veya çift PE kaplama kağıdı)
Ana makinenin gücü 1.5kw
Galvanotermi gücü 13.2kw
Makine ağırlığı 2.6T
Dış ölçüler(U*G*Y) 2730*1755*1700mm

Uygulama
küçük uğraşlı açık avantajlı, düşük elektrik tüketimine karşın yüksek verim ve kolay çalıştırmalı bu makine gıda ve içecek endüstrisinde kağıt kase, kağt buket, kağıt tabaklar ve kağıt öğle yemeği kutuları…vs gibi kağıt konteynırlar üretmek için geniş bir şekilde kullanılmaktadır.
It can produce 6 oz-36 oz various kinds of disposable single-layer paper cups. And if it matches the outer machine, it can also produce the double-layer paper cups.
6 ons-36 ons arasında bir çok çeşitli atılabilir tek tabakalı kağıt bardaklar üretebilir, ve aynı zamanda dış makine ile uyuşması durumunda çift tabakalı kağıt bardaklarda üretilebilir.

Diğer Ürünler
  • SKare altlı Kağıt Çanta Yapım MakinesiYurtiçi ve yurtdışında en son gelişmelere dayalı, yaratıcı bir şekilde 330 kare altı tipi kağıt çanta yapım makinesi rulo kağıt veya yazdırılmış rulo kağıtlı. Kağıt çanta yapmak için ideal bir ekipmandır, bu makine mağaza, yükleme gıdaları ve ...
  • Yüksek Hız Tıbbi Kağıt ve Plastik Çanta Yapım MakinesiGelişmiş teknoloji desteğine dayalı, 400T Yüksek Hız Kağıt/Plastik Çanta Yapma Makinesi yüksek kesinlik ile sıcak sızdırmazlık tek/çift sefer fonksionunu, yüksek hız ve iyi basınç eforunu sağlayabilir. İdeal bir kağıt/plastik çanta yapım ...