Ana sayfa » Ürünler » Yatay Ambalaj Makinaları

Yatay Ambalaj Makinaları

Yatay Ambalaj Makinaları

WL-320E Yatay Ambalaj Makinaları

Özellikleri
1. Yatay paketleme makinesi çift frekans dönüşüm ve basitleştirilmiş mekanik yapısı ile birlikte geliyor. Bunu korumak için kolay ve zor titreşim ve aşınma. Ayrıca, uzun ömürlü özellikleri.
2. dönüştürücü ile kontrol, ana kontrol devresi, kendi şirket ve dijital ekran tarafından geliştirilen tek yonga benimser.
3. operatör ile makine arasında mükemmel bir arayüz, doğrudan entegre ve rahat bir kullanım sağlıyor.
4. Kapasitesi ve torba uzunluğu kademesiz hız kayması ve geniş ayarlama ile çift frekans dönüştürücü kumanda ile kontrol edilir.
5. Bu yatay paketleme makinesi ayarlandıktan sonra elle ayarlamak zorunda değildir cihaz izleme hassasiyeti fotoelektrik renk benimser.
6. Her mühürleyen için bağımsız sıcaklık kontrolü güzel ve mühürleme sıkı yapar ve esnek ambalaj malzemeleri geniş bir yelpazede için uygundur.
7. Yatay paketleme makinesi üretim hattının eski çalışma prosedürü ile de eşleşebilir.

Teknik Parametreler

Tipi WL-320E
Ambalaj Hızı (paket / dak) 32-180
Filmin genişliği (mm) 90-370
Torbalama Boyut (mm) Uzunluk 100-280
Genişliği 35~160
Yüksekliği 5~50
Toplam Güç (Kw) 3.2
Ana Motor Gücü(Kw) 0.4+0.2
Isıtma Gücü(Kw) 2.1
Net Ağırlık (Kg) 440
Dış Ölçüler (L×W×H) (mm) 4000920×1500
Gürültü 78DB
Pass Yüzdesi (%) 97%
Basınç Sızdırmazlık (N/mm2) 15
Arz Türü 220V 50Hz
Ambalaj Malzemesi İzin OPP / CPP, PT / PE, KOP / CPP, Alu folyo.
Diğer Ürünler
  • Tam Otomatik Isıl Şekillendirme MakinesiElektromekanik ve elektrik sistemlerinin integrasyonu teknolojisi ile, bu hızlı ve verimli WLQY-580 Tam Otomatik Isıl Şekillendirme Makinesi ana olarak BOPS plastik levhadan yapılan eczacılık ve gıda endüstrilerinde pasta konteynırları ...
  • Plastik Levha Ekstrüderiİthal şekillendirme makinesi olarak, bu Serisi Plastik Levha Ekstrüderi PP levha, PS levha, ABS levha dahil ve PET levha …vs gibi farklı levhaları üretmek için geniş bie şekilde kullanılır. Ve bu bitmiş levhalar ana olarak atılabilir bardaklar...