Ana sayfa » Ürünler » Plastik Konteynır Üretim Hattı » Vakum Şekillendirme Makinesi

Vakum Şekillendirme Makinesi

Vakum Şekillendirme Makinesi Vakum Şekillendirme Makinesi

680 Vakum Şekillendirme Makinesi

680 Vakum Şekillendirme Makinesinin Özellikleri
1. PLC kontrol sistemi ve pnömatiksel, elektriksel ve mekaniksel sistemlerin integrasyonu ile donatılmıştır, bu şekillendirme makinesi otomatik olarak besleme, şekillendirme, mold indirme, levha kesme ve ilaç...vs proseslerini sürekli bir şekilde tamamlar;
2. Çift zincir fotoelektrik kontrollü besleme cihazına sahip olmak güvenli ve sağlam bir levha besleme için hazır hale getirir. Besleme genişliği ve uzunluğu çeşit için uygun kalip ayarlamalı olan kesin ve adımsız ayarlamalı olabilir, ve malzeme başlangıcı oranını mükemmel bir şekilde arttırır.
3. İkincil vakum fonksiyonu büyük çapta yükseklik ve derinlikli şekillendirme ürünlerine uygulanabilir, ve aynı zamanda delme kalıplarının şekillendirmesi içinde uygundur. Kalıp kolay ve hızlı bir şekilde değiştirilebilir.
4. Yüksek ve düşük ısıtıcılı, delikli kızıl ötesi ısıtıcı plakalar, ısıtma sistemi hızlı ve üniform ayarlamayı ve enerji tasarrufunu temin etmek için özel kısmi sıcaklık kontrol cihazına sahiptir.
5. Hava soğutma sistemi ve su soğutma sistemi desteklidir, bu şekillendirme makinesi su soğutmasız sürekli çalışma gerçekleştirebilir, ve bundan dolayı metal olmayan proseslerin işlenmesinede uygulanabilir.
6. Çift besleme rulolu besleme cihazı, levha kesme uyarıcısı ve istifleme ekipmanı ürünün verimliliğini mükemmel bir şekilde arttırır.

680 Vakum Şekillendirme Makinesinin Teknik Özellikleri

Item Description
Uygun levha (mm) PVC PS PET PP PSP köpük
Genişlik &Kalınlık (G)500-680 (K)0.1-1.2,(G)500-680 (K)1-3.5
Besleme uzunluğu (mm) 600-950 adımsız ayarlama
Maks kalıplama derinliği (mm) Negatif kalıp/pozitif kalıp: 200
Hız (kalıp/dak) 3-8
Güç Tedariği AC 380/220V 51kw (Maks)
Hava tüketimi ≥1.5m3/dak( harici hava tedariği)
Çalışma basıncı (Mpa) ≥0.6
Ölçü (mm) 7500*2000*2250
Ağırlık (kg) 3500

680 Vakum Şekillendirme Makinesinin Uygulaması
680 Vakum Şekillendirme Makinesi PVC, PS, PSP köpük, modifiye edilmiş PP ve biodegere olabilen PP…vs den yapılmış olan levha rulo malzemelerin plastik vakum şekillendirmesine uygulanabilir ve işlenmiş levhalar geniş bir biçimde açık ince duvarlı atılabilir aparatif konteynırları, tabaklar, hızlı makarna kaseleri, batı tarzı yiyecek konteynırlar, yiyecek iç paketleri, dondurma kapları, ve pasta konteynırlar….vs gibi konteynırların üretimi için kullanılır. Aksi halde, işlenmiş levhalar aynı zamanda plastik ilaç paketi üretimi, seyahat eşyaları paketi, çocuk eşyaları paketi, elektronik parçalar ve donanım, ve çeltik için fide tepsileri ve sebzeler ve giğer hububatlar.

Diğer Ürünler
  • Film Şişirme ve Baskı MakinesiBu makine plastik yumuşak paket üretimi için kullanılmaktadır. Şişirmeyi ve baskı işlemini eş zamanlı olarak yapabilmektedir, baskıyı seçebilir yada seçmeyebilirsiniz. Gıda, günlük kullanım malzemesi, kimyasallar, hediyeler, ve ...
  • Otomatik Dokuma Çanta Yapım MakinesiÇoklu fonksiyonlu çanta yapım makinesi olarak, 1000 Tam Otomatik Dokuma Olmayan Çanta Yapım Makinesi çeşitli çaplarda ve şekillerde dokuma olmayan mağaza çantaları, el çantaları ve halkalı çantalar gibi çantaların üretiminde...