Ana sayfa » Ürünler » Plastik Çanta Üretim Hattı » Film Şişirme ve Baskı Makinesi

Film Şişirme ve Baskı Makinesi

Film Şişirme ve Baskı Makinesi Film Şişirme ve Baskı Makinesi

Film Şişirme ve Baskı Makinesi

Uygulama
Bu makine plastik yumuşak paket üretimi için kullanılmaktadır. Şişirmeyi ve baskı işlemini eş zamanlı olarak yapabilmektedir, baskıyı seçebilir yada seçmeyebilirsiniz. Gıda, günlük kullanım malzemesi, kimyasallar, hediyeler, ve endüstriyel ürünlerin paketlenmesinde kullanılan her boyutta LDPE, LLDPE, HDPE plastik film şişirebilir.

Özellikler
1. Makina konfigürasyonu ana motoru (Wannan), düşük voltaj elektrik uygulamaları (Siemens), çevirici ( Panasonik), sıcaklık metre (Omron) tümü bilindik markalar olup, makinenin çalışmasının güvenilir olmasını sağlarlar.
2. Makine filmin baskı esnasındaki renk sıkılığını sağlamak için dijital korona işlemcisine sahiptir.
3. Makine uygarlaştırılmış ayar kullanmaktadır, izleme ve baskı cihazlarının her ikiside pnömatik kavrama kullanmaktadır, çalışma alanı çoklu makinelere bağlanabilir, kolay çalışmayı ve düşük işçilik maliyetini etkin kılar.
4. Bu seri makineler açık genişliği maksimum 1200mm ye kadar olan çeşitli plastik filmleri üretebilir, baskı rengi 4 e kadardır.
5. Garanti periyodu konşimento tarihinden itibaren 2 yıldır.

Ana özellikler

Model -600
Vida: kutup Ø45mm
L/D 30:1(L/D)
Vida hızı 10-110rpm
Kalıp aynası çapı Ø60-ø100
Film kalınlığı 0.01-0.10mm
Baskı rengi Tek renk
Açılmış filmin genişliği 100-600mm
Isıtma gücü 13kw
Motor gücü 11kw
Üretim kapasitesi 15-40kg/s
Toplam ağırlık ≈2.0t
Dış ölçüler 3000×1200×4000mm
Diğer Ürünler
  • Kağıt BardaklarAynı zamanda müşterilerin farklı spesifikasyonlar, şablonlar, renkler ve dahası gibi spesifik taleplerine göre de hazır yapım kağıt bardakları tam bir şekilde sunabiliriz.
    Şangay biz, 1993 ten beri global istemcilerimiz için Kağıt bardaklar tasarımı ve ....
  • Çin'de tecrübeli kağıtÇin'de tecrübeli kağıt bardak üreticisi ve tedarikçisi olarak, makine tedariği ile birlikte iyi kalitede kağıt malzemelerin tedariğinide de tam bir şekilde sağlayabiliriz. biz da, müşterilerimiş için en uygun fabrikayı seçmemize yardımcı olan...